Haber Arşivi

5 / 5
22/08/2017

Genel Sekreter Can’dan Gençlik Kampı Ziyareti

Başarılı öğrencilere Gençlik Kampları’nda ücretsiz tatil ve yaz eğitimi imkanı sağlayan Türk Kızılayı, bugüne kadar binlerce genci kamplarında misafir etti. Türkiye’nin dört bir tarafından gelen gençlere kucak açan Gençlik Kamplarını Kızılay yöneticileri de ziyaret ederek, gençlerle Kızılaycılık deneyimlerini paylaşma imkanı buldu. Son olarak Türk Kızılayı Genel Sekreteri Hüseyin Can gençlerle bir araya geldi.
 
Heybeliada Gençlik Kampını ziyaret eden Hüseyin Can, Kızılay kamplarında verilen eğitimlerin önemine dikkat çekerek, birer haftalık dönemler şeklinde düzenlenen kamplara katılan herkesin en iyi şekilde misafir edildiğini söyledi.
 
Türkiye’nin hemen her yerinden gençlerin bir araya geldiği kampların Kızılaycılık kültürünü yaygınlaştırmak için önemli bir aracı olduğuna da dikkat çeken Can, “Türk Kızılayı olarak, geleceğimizin teminatı gençlere desteğimiz devam edecek” dedi.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ