Haber Arşivi

5 / 0
30/10/2017

Anadolu Kartalları Gönüllü Bağışçı Kazanımına Destek Verecek

Türk Kızılayı’nın desteği ile Türkiye'nin en fazla sayıda üyesine sahip taraftar derneği olan Anadolu Beşiktaşlılar Derneği üyeleri için “Kan ve Kök Hücre Bağışı Farkındalık Eğitimi" düzenlendi. Eğitim alan Anadolu Beşiktaşlılar Derneği üyeleri kök hücre konusunda bilinçlendirme ve gönüllü bağışçı kazanımı çalışmalarına destek verecek.
 
Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü Kan Bağışçısı Kazanımı Birim Yöneticisi Dr. Metin Kalender, TÜRKÖK Proje Yöneticisi Dr. Şenay Canpolat ve Grafik Tasarım ve Medya Yetkilisi Begül Karadere'nin katılımı ile Ankara’da gerçekleştirilen eğitime kan ve kök hücre bağışçısı da olan Anadolu Beşiktaşlılar Derneği üyeleri yoğun ilgi gösterdi.
 
Etkinlik sonunda Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Kemal Erdoğan ve Anadolu Beşiktaşlılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Armağan Pekkaya Türk Kızılayı ile Anadolu Beşiktaşlılar Derneği'nin kamu yararına ortak projeler yapmaya devam edeceklerini söylediler.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
  • Resim : 4
  • Resim : 5
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ