Kızılay’dan Eğitim Teşekkürü

12/01/2018 Paylaş:   

Eğitim hizmetlerinde standartlarını koruyan Türk Kızılayı, daha etkin ve kaliteli çalışmalar üretmeye devam ediyor. 2017 yılında da yaygın teşkilat yapısıyla yurdun dört bir yanında kurumsal ve toplum tabanlı eğitim faaliyetlerini gerçekleştiren Kızılay, farklı kategorilerde eğitim veren ve eğitime destek olan yapıları verdikleri hizmet ve gösterdikleri duyarlılık dolayısıyla onurlandırdı. 
 
2017 yılı içinde “Topluma Yönelik Eğitim Faaliyetlerini En Fazla Gerçekleştiren Yapı” kategorisinde “Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü, “Kurum İçi ve Kurum Dışı Eğitim Faaliyetlerine En Fazla Katılan Müdürlük,” ile En Fazla Uluslararası Kızılay Kızılhaç Hareketi Eğitimi Veren Eğitmen kategorilerinde “Göç ve Mülteci Hizmetleri Müdürlüğü”, “En Fazla Eğitim Alan Personel” kategorisinde “Gençlik Hizmetleri Müdürlüğü”, “En Fazla Eğitim Veren Eğitmen” kategorisinde ise İnsan Kaynakları Direktörlüğü İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi teşekkür belgelerini Türk Kızılayı Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan’dan aldı.
 
Eğitime Tam Destek
 
Eğitim faaliyetlerini sürekli olarak desteklediğini belirten Genel Müdür Altan, kurumsal ve toplumsal düzeyde planlanan eğitimlere tüm personelin katılması ve çalışmaların arzulanan düzeye çıkartılarak sürdürülebilirliğinin sağlanması yönünde üstün gayretlerin devam etmesi gerektiğini söyledi.