29. Butik Mağaza Düzce Üniversitesi'nde Açıldı

02/03/2018 Paylaş:   

İhtiyaç sahibi üniversite öğrencilerine ücretsiz kıyafet desteği için butik mağazalar açan Türk Kızılayı, son olarak Düzce Üniversitesinde bir mağaza açtı.
 
Beşiktaş Şubesi ve yardımsever firmaların katkıları ile hazırlanan ve “DÜbutik” ismi verilen mağazanın açılışına Türk Kızılayı Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç ve Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan’ın yanı sıra İl Jandarma Alay Komutan Vekili Mustafa Çetinkaya, İl Emniyet Müdürü Hüseyin Deniz, Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar, Denetim Kurulu Üyesi Ali Dilber, Beşiktaş Şube Başkanı Maksut Balta, birçok şube başkanı ve öğrenci katıldı.
 
Türk Kızılayı’nın 29 üniversitenin bünyesinde butik mağaza açtığını, 2018 yılı içerisinde daha birçok mağazanın açılışının yapılacağını söyleyen İsmail Hakkı Turunç, açılış konuşmasının devamında şunları söyledi:
 
“Öncelikle üniversite yönetimine teşekkür ediyorum. Böyle bir fiziki imkanı Kızılayımıza ve öğrencilerimize sundukları için. Öğrencilerimiz buradan, kendi gardıropları gibi, istedikleri ürünleri ücretsiz alabilecek. Bunu bir yardım olarak kabul etmeyin, bunu bir büyüğünüzün hediyesi olarak kabul edin.”
 
Törende, butik mağazanın açılışında katkısı bulunanlara plaket takdim edildi.