Milli Futbolcu Arda Turan’dan Kan Bağışına Destek

15/03/2018 Paylaş:   

Kızılay’ın kan bağışı konusundaki çalışmalarına her zaman destek veren Milli Futbolcu, Medipol Başakşehir Futbol Takımı oyuncusu Arda Turan, bu defa üniversite öğrencileriyle birlikte kan bağışında bulundu.
 
Altınbaş Üniversitesi’nde “Afrin Kahramanları olan Mehmetçiklerimize Kan Bağışı” sloganıyla gerçekleştirilen kan bağış kampanyasına katılan Arda Turan, kan bağışlayarak destek verdi. Etkinliğe Arda Turan'ın yanı sıra Galatasaray'ın eski yöneticilerinden Emir Sarıgül, Altınbaş Üniversitesi Rektörü Çağrı Erhan ve Altınbaş Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Ali Altınbaş da katıldı.
 
Arda Turan, kampanyanın önemine değinerek şöyle konuştu: “Türk Silahlı Kuvvetleri şanlı bir mücadele veriyor. Biz de onlara dualarımızla, elimizden geldiğince destek vermeye çalışıyoruz. Allah yar ve yardımcıları olsun. İnşallah en kısa zamanda başarılı şekilde operasyonu bitirip yurdumuza dönerler” dedi.
 
Anlamlı bir kampanyaya imza atan üniversitelileri Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Genel Sekreter Hüseyin Can ve Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan yalnız bırakmadı.