Haber Arşivi

5 / 5
19/03/2018

Antalya Şubesi’nden Öğrencilere Giyim Hediyesi

Türk Kızılayı Antalya Şubesi ''Bir Çocuk da Sen Giydir'' projesi kapsamında Antalya’daki 665 öğrenciye giyim malzemesi hediye etti.
 
Öğrencilere her zaman destek olduklarını belirten Antalya Şubesi Başkanı Dr. Cengiz Nizam, “Şubemiz yıl boyunca zor durumdaki vatandaşlarımıza birçok yardımlarda bulunmuştur. Bu kez proje dahilinde hedef kitlemizi geleceğimizin teminatı öğrencilerimizden seçtik. 5 okulda toplamda 665 öğrencimize kıyafet ve ayakkabı yardımında bulunduk. Pilot okul olarak seçilen Korkuteli ilçemizdeki Yaşar Sadi Tekin İlkokulunu bizzat yönetim kurulumuz ile birlikte ziyaret ettik. Tek tek ihtiyaca göre belirlenen 265 öğrencimizin giyim hediyelerini teslim ettik. Çocuklarımızın hediyelerini alırken ki mutluluklarını paylaşmak bizleri hem duygulandırdı hem de onurlandırdı. Bu vesileyle anlamlı bu özel projeye destek olan bağışçılarımıza teşekkür ediyor ve Kızılayımıza tüm vatandaşlarımızın mevcut desteklerinin daha da çoğalarak artmasını temenni ediyorum.” dedi.
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ