Haber Arşivi

5 / 0
19/04/2018

Düzce Şubesi’nden Dezavantajlı Öğrencilere Destek

Sportif faaliyetlere katılamayan dezavantajlı öğrenciler için Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Türk Kızılayı Düzce Şubesi çok özel bir proje hazırladı. Proje kapsamında öğrencilere spor kıyafetleri dağıtıldı.
 
18 Temmuz Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen programa başta Vali Dr. Zülkif Dağlı, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Feyzullah Dereci, İl Milli Eğitim Müdürü Murat Yiğit, Türk Kızılayı Genel Merkez Denetim Kurulu Üyesi Ali Dilber ve Türk Kızılayı Düzce Şubesi Başkanı Kemal Semih Demir katı.
 
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Şube Başkanı Demir, “Proje bizim de ilgimizi çekti. Yararlı bir proje olduğunu düşündük. O yaştaki çocukların salonlara getirilmeleri, spor yapmaları uygun olacaktı. Biz de üzerimize düşen ve talep edilen kısmı yerine getirdik. Daha önce zaten başlamışlardı bu çalışmalara. Onlar için de güzel oldu. Kendi arzu ve yeteneklerine göre spor yapıyorlar. Bu tür projeleri desteklemeye her zaman hazırız” dedi.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ