Çorlu Şubesi’nden Öğrencilere Ayakkabı

04/05/2018 Paylaş:   

Yardımsevenlerin desteğiyle ihtiyaç sahiplerine destek olmaya devam eden Türk Kızılayı Çorlu Şubesi, bağışlanan ayakkabılarla öğrencilerin yüzünü güldürdü.
 
“Minik Adımlara Minik Destek” sloganıyla kampanya başlatan Çorlu Şubesi, bağışlanan 908 çift spor ayakkabıyı öğrencilere hediye etti. Çorlu Özel İdare İlkokulu ve 75. Yıl Mustafa Kemal İlkokulu’ndaki öğrencilerle bir araya gelen Çorlu Şubesi Başkanı Selime Dodurga ve şube yönetim kurulu üyelerine, Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç ile Çorlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Üzgün eşlik etti.
 
İyilik yarışında, verdikleri hizmet kadar kendilerini mutlu hissettiklerini vurgulayan Çorlu Şubesi Başkanı Selime Dodurga, “Sosyal sorumluluk projesi kapsamında çocuklarımızın yüzünü güldürmek için kolları sıvadık. Dün olduğu gibi, bugün de iyilik hareketini zirveye taşımak için elimizden geleni yaptık. Çorlumuzda ihtiyaç sahibi çocuklarımız için “Minik Adımlara Minik Destek” Spor ayakkabı kampanyasını başlattık. Bu sosyal sorumluluk projesine destek veren, çocukların gülümseyen gözlerine sebep olan iyiliksever halkımıza şükranlarımı sunuyorum.” ifadesinde bulundu.