Kızılay Yöneticilerinden Bakanlara Nezaket Ziyareti

01/08/2018 Paylaş:   

Gerçekleştirdiği insani yardım operasyonlarında toplumun her kesiminden destek alarak ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştıran Kızılay, devletin üst düzey bürokratlarını da ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgilendiriyor.
 
Kızılay’ın üst düzey yöneticileri olağan dönemlerde de destekçileriyle bir araya gelerek yürütülen faaliyetler hakkında bilgi paylaşımında bulunuyor. Bu kapsamda Çalışma, Sosyal Hizmetler ve Aile Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum,  Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Tarım ve Orman Bakanı Dr. Bekir Pakdemirli, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanı Naci Ağbal, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'u makamlarında ziyaret eden Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, son dönemde gerçekleştirilen çalışmalar ile ilgili detaylı bilgi verdi. Ortak çalışma alanlarının da görüşüldüğü ziyarette Kınık, bakanların yeni görevlerini de tebrik etti.
 
Bakanlara nezaket ziyaretinde bulunan Genel Başkan Kınık’a, Genel Başkan Yardımcıları İsmail Hakkı Turunç, Dr. Naci Yorulmaz, Genel Sekreter Hüseyin Can ve Genel Müdür Dr. İbrahim Altan eşlik etti.