Kızılay’a Yılın Toplumsal Dayanışma Kuruluşu Ödülü

12/11/2020 PAYLAŞ:   

Gelin Damat Dergisi tarafından üçüncüsü düzenlenen ödül gecesinde, Türk Kızılay “Yılın Toplumsal Dayanışma Kuruluşu” ödülüne layık görüldü.
 
Yapılan değerlendirmelerle 65 ayrı kategoride ödülün sahiplerini bulduğu Gelin Damat Dergisi Ödül Gecesi, bu yıl da görkemli bir açılışla misafirlerini ağırladı. Pınar Altuğ Atacan ve Burak Törün’ün sunuculuğunu yaptığı geceye hijyen kurallarına uygun olarak sınırlı sayıda davet edilen iş, sanat ve cemiyet dünyası ile basın mensupları ilgi gösterdi. Ödül gecesinde Türk Kızılay da  “Yılın Toplumsal Dayanışma Kuruluşu” dalında ödüle layık görülürken Kızılay adına ödülü Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan aldı. Kızılay’ın her koşulda ihtiyacı olana yardım ulaştırmaya devam edeceğini belirten Tan, bu ödülün milletin teveccühü ve Kızılaycıların cansiperane çalışmalarını onurlandırdığını ifade etti.
 
Gelin Damat Dergisi İmtiyaz Sahibi Ferhat Muğurtay da, 2020 yılı içinde yaşanan tüm zorluklara rağmen gösterilen başarıların katlanarak devam etmesi temennisinde bulundu.