Kurumsal Haberler

Kızılay Heyeti Eskişehir’deki Çalışmaları İnceledi

15/07/2016 PAYLAŞ:   

Gerçekleştirilen çalışmaları yakından takip eden Genel Başkan Dr. Kerem Kınık, beraberindeki heyetle birlikte Eskişehir’e gitti. Eskişehir Valisi Azmi Çelik’e desteklerinden dolayı teşekkür ziyaretinde bulunan Kızılay heyeti, gençlik kampının son durumunu da yerinde inceledi.
 
Türk Kızılayı Eskişehir Şubesi Başkanı Yüksel Girgin’in ev sahipliği yaptığı etkinliğe Genel Başkan Dr. Kerem Kınık’ın yanı sıra Genel Başkan Yardımcıları İsmail Hakkı Turunç, Dr. Naci Yorulmaz, Genel Sekreter Av. Ayşegül Genç, Genel Sekreter Yardımcısı Tuncay Kopuz, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Can, Ahmet İşgüzar, Ercan Tan, Sabahattin Tezdiğ, Teftiş Kurulu Başkanı Muharrem Kırcı ve Genel Müdür Yardımcısı Alper Küçük de katıldı.
 
“Kızılay Eskişehir’e de damgasını vuruyor”
 
Vali Çelik’e Kızılay’ın yurtiçi ve yurtdışındaki faaliyetlerinden bahseden Genel Başkan Dr. Kerem Kınık, “Eskişehir gibi güzel bir şehre Kızılay da damgasını vuruyor. Gençlik Kampımız bitmek üzere, Bölge Kan Merkezi için de tüm işlemleri yaptık. Sizde Kızılaycı bir vali olarak tanınıyorsunuz. Kızılay’ın çalışmalarına verdiğiniz desteklerinizden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.
 
İyiliğin bir sınırının olmadığını ve Kızılay’ın çalışmalarını takdir ettiklerini vurgulayan Vali Çelik ise her zaman Kızılay’a destek olacaklarını söyledi.
 
Gençlik Kampı Hazır
 
Eskişehir’de yapılan Kızılay Gençlik Kampını beraberindeki Kızılay heyetiyle yerinde inceleyen Genel Başkan Dr. Kınık, “Gençler bir toplumun dinamizm kaynağıdır. Bu sebeple Kızılayımızın da gençlerimize ihtiyacı var. İnşallah genç gönüllü sayımızı da 2 milyona ulaştıracağız. Gençlerimize destek olmak içinde her zaman elimizden geleni yapıyoruz.” dedi.