KURUMSAL HABERLER

Genel Başkan ESAM Üyelerine Kızılay’ı Anlattı
5 / 0
20 / 04 / 2017

Genel Başkan ESAM Üyelerine Kızılay’ı Anlattı

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Ekonomik ve Sosyal Araştırmalar Merkezi (ESAM) üyelerine Kızılay ve faaliyetlerini anlattı.
 
ESAM’ın bu haftaki konuğu olan Genel Başkan Kınık, “Hilali-i Ahmer'den Kızılay'a İnsani Yardım ve Türkiye” konulu bir söyleşi gerçekleştirdi. 1868 yılında temelleri atılan Kızılay’ın bugünkü gücüne ulaşmasındaki evreler hakkında bilgi veren Kınık, Kızılay’ın gelecekte hangi noktalara ulaşacağının ipuçlarını da verdi.
 
Bugün gerek yakın, gerekse uzak coğrafyalarda yaşanan insani krizler hakkında da bilgi veren Kınık, bu krizlerin çözümü noktasında Kızılay’ın üstüne düşeni yaptığını, toplumun her kesiminin bu çalışmalara desteğinin önemli olduğunu belirterek, ESAM üyelerinden de bu noktada hassasiyet göstermelerini istedi.
 
Dede Dostu Kutan

Kızılay Genel Başkanı Kerem Kınık, ESAM üyeleriyle sohbetinin ardından Milli Görüş Hareketinin önemli isimlerinden Recai Kutan ile de biraraya geldi. Kızılay Başkanı Kınık, bu buluşmayı sosyal medya hesaplarından “Dede Dostum Recai Amcamın da elini öpme fırsatı buldum” mesajıyla paylaştı. 
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
  • Resim : 4
  • Resim : 5
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ