KURUMSAL HABERLER

ODTÜ’den Kızılay’ın Çalışmalarına Katkı
5 / 0
30 / 05 / 2017

ODTÜ’den Kızılay’ın Çalışmalarına Katkı

Ulusal ve uluslararası arenada hizmet kalitesini sürekli geliştiren Türk Kızılayı, kurumlarla olan işbirliklerini de her geçen gün yenilerini ekliyor. Bu kapsamda Kızılay ve Orta Doğu Teknik Üniversitesi arasında işbirliği çalışması yapıldı.
 
Orta Doğu Teknik Üniversitesiyle yapılan işbirliği kapsamında Türk Kızılayı Mineralli Su Üretim İşletmeleri koordinesinde yürütülen “Mineralli Su Üretim Tesislerinin Maliyet Optimizasyonu” başlıklı projenin final sunumu ve ödül töreni gerçekleştirildi. ODTÜ’de gerçekleştirilen etkinliğe Türk Kızılayı Genel Müdürü Dr. Mehmet Güllüoğlu, yöneticiler ve öğrenciler katıldı.
 
ODTÜ öğrenci grubunun sunumunu gerçekleştirdiği projenin çıktıları, Mineralli Su İşletmeleri faaliyet ve çalışmalarında kullanılacak. Üniversitelerle iş birliklerine, gelecek dönemlerde de yeni projelerle devam edilecek.
  • Resim : 1
  • Resim : 2
  • Resim : 3
 
 
 
 

Türk Kızılayı kamu yararına çalışan bir kurum olup izin almaksızın yardım toplama hakkına sahiptir.

---

VERGİ MUAFİYETİ
Firmalar, Gıda Bankacılığı Esaslarına göre çalışan Türk Kızılayı'na yaptıkları gıda, temizlik, giyecek, yakacak, bağışlarını gider kaydedip vergi muafiyetinden yararlanabilir.

---

GİZLİLİK ve KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

BÜLTEN ABONELİĞİ