Kurumsal Haberler

Kızılay’a Dijital Dönüşüm Projesi Ödülü

18/04/2019 PAYLAŞ:

Dünyanın dört bir yanında insani yardım faaliyetleri yürüten Türk Kızılay, bir yandan da teknolojik altyapısını geliştiriyor. Gerçekleştirdiği yardım ve gelişim çalışmalarıyla takdir gören Kızılay, SAP’nin Capital Dergisi işbirliğiyle düzenlediği Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde de Kamu Sektöründe Yılın Dijital Dönüşüm Projesi Ödülü’ne layık görüldü.
 
Türkiye’de kurumların ihtiyaçlara daha hızlı yanıt vererek, daha akıllı hizmet ve ürünler sunabilmesini sağlayan dijital dönüşümü odağına alan Dijital Dönüşüm Zirvesi’nde Türkiye’nin öncü kurum ve şirketlerinin ilham verici başarı hikayelerine yer verildi. Zirvede, Kızılay’ın 12 ana faaliyet alanının dahil olduğu 14 farklı modüler yapıda kurgulanan, 30’un üzerinde farklı sistemle entegre olarak hazırlanan Kurumsal Otomasyon Sistemi, iş ve teknoloji dünyasının en prestijli ödüllerinden “Yılın Dijital Dönüşüm Projesi” ödülünü aldı.
 
“Teknolojiyi bir değer olarak görüyoruz”
 
Zirvede düzenlenen liderler oturumunda Kızılay’ın dijitalleşme yolculuğunu katılımcılarla paylaşan Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, “Teknolojiyi bir değer olarak görüyor ve insan ıstırabını dindirmek için azami ölçüde faydalanıyoruz. Gelişim için dönüşüme inanıyoruz.” dedi.