Kurumsal Haberler

Nusr-Et ve Kızılay’dan Beyrut’a Uluslararası Destek Çağrısı

04/09/2020 PAYLAŞ:   

Dünyaca ünlü Nusr-Et, Beyrut’ta meydana gelen talihsiz patlamanın ardından Lübnan’da yardım çalışmaları yürüten Türk Kızılay’a destek olmak amacıyla “Biz Bir Aileyiz” sloganıyla uluslararası bir yardım çağrısında bulundu. Nusr-Et, yaptığı çağrıya da ilk desteği kendisi verdi. Etiler Nusr-Et şubesinin 5 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek tüm gelirleri Lübnan’daki ihtiyaç sahipleri için Türk Kızılay’a bağışlanacak. 
 
Beyrut limanında 4 Ağustos tarihinde meydana gelen elim patlamanın ardından bölgedeki yaraların hızla sarılması amacıyla harekete geçen dünyanın en köklü insani yardım kuruluşu Türk Kızılay, bölgedeki çalışmalarını sürdürüyor. Yürüttüğü yardım çalışmalarını bağışlarla gerçekleştiren Türk Kızılay’a bir destekte Nusr-Et makasından geldi. Türkiye’de olduğu gibi dünyanın farklı bölgelerinde bulunan ihtiyaç sahiplerine yardım etmeyi görev edinen ve yaptığı yardımlarla 100 binden fazla kişiye ulaşan Nusr-Et, “Biz Bir Aileyiz” sloganıyla Türk Kızılay iş birliğinde uluslararası bir kampanya başlattı. Küresel ölçekteki kampanyaya Etiler Nusr-Et şubesinin 5 Eylül Cumartesi günü gerçekleşecek tüm gelirlerini bağışlayacak olan Nusr-Et, Lübnan halkının yaralarını sarmak için tüm dünyaya destek çağrısında bulundu.
 
Patlamada zarar gören Lübnan halkının yaralarının en kısa sürede sarılması için düzenlenen yardım kampanyasına dünyanın her yerinden bağış yapabilmek mümkün.
 
Yardım kampanyasına bağış için:
www.kizilay.org.tr/weareafamily