Kurumsal Haberler

Genel Müdür Altan’dan Kurban Ekiplerine Motivasyon Konuşması

13/07/2021 PAYLAŞ:   

Kızılay Genel Müdürü Altan, Kurban Bayramı boyunca yurt dışında görevlendirilecek olan ekiplere motivasyon ve bilgilendirme konuşması gerçekleştirdi. Ardından Muradiye Eğitim Öğretim Vakfı Başkanı Duygulu’yu ağırlayan Genel Müdür Altan, kendisine teşekkür plaketi verdi.
 
Kurban bayramına sayılı günler kala Kızılaycılar son hazırlıklarını tamamlamaya başladı. Bayram boyunca yurt dışında kesim, sayım, dağıtım gibi faaliyetleri gerçekleştirecek olan Kızılaycılara Genel Müdür Dr. İbrahim Altan’ın katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi. İlk olarak ekiplere saha faaliyetleri hakkında bilgi verilerek yapılacak yardım çalışmalarının detayları belirlendi. Ardından Genel Müdür Dr. İbrahim Altan, bir motivasyon ve bilgilendirme konuşması yaparak Kızılaycılara iyi dileklerini iletti.
 
Kızılay Genel Merkezinde ise Muradiye Eğitim Öğretim Vakfı Başkanı Cengiz Duygulu’yu ağırlayan Genel Müdür Dr. İbrahim Altan, Kızılay’ın briket ev projesine yaptıkları bağışlarla destek oldukları için Başkan Duygulu’ya bir teşekkür plaketi takdim etti.