Kurumsal Haberler

Genel Başkan Kınık İzmir’de Şube Açılış Programlarına Katıldı

13/07/2021 PAYLAŞ:   

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, İzmir’de bir dizi açılış gerçekleştirdi. İlk olarak Kızılay Beydağ Temsilciliğinin açılışına katılan Kınık ardından Kızılay İzmir Şubesi tarafından yapılan bilgisayar sınıfını ziyaret ederek Bornova Şubesinin yeni hizmet binasının açılış programına katıldı.
 
Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık yoğun bir İzmir ziyaretini geride bıraktı. Açılış programlarına başlamadan önce Beydağ Kaymakamı Abdurrahman Çelebi’yi makamında ziyaret eden Kınık, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmaz’ın da yer aldığı toplantıda Kızılay’ın ilçedeki faaliyetlerine ilişkin bilgi verdi. Toplantının ardından Kızılay Beydağ Temsilciliğinin açılış töreninde konuşan Genel Başkan Kınık, Beydağ Koordinatörü Ömer Yılmazlar ve yönetim ekibine rozetlerini taktı. Törende ayrıca Beydağ Kaymakamı Abdurrahman Çelebi, Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmaz, Kızılay İzmir Şube Başkanı Kerem Fahri Baykalmış ve Beydağ Koordinatörü Ömer Yılmazlar da konuşma yaptı. Açılış programını takiben Beydağ Atatürk Ortaokulunda Kızılay İzmir Şubesinin kurduğu Bilgisayar Sınıfını ziyaret eden Genel Başkan Kınık ve katılımcılara açılış programına özel Kızılay radyosu hediye edildi.
 
Ardından Bornova’ya hareket eden Genel Başkan Kınık, Kızılay Bornova Şubesinin yeni hizmet binasının açılışını gerçekleştirdi. Genel Başkan Kınık’a Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Genel Merkez YK Üyesi Ramazan Saygılı, Bornova Şube Başkanı Cemil Kurkut, İzmir Şube Başkanı Kerem Fahri Baykalmış ile Konak Şube Başkanı Ömür Şanlı, Karşıyaka Başkanı Kamil Karadeniz, Gaziemir Başkanı Davut Dinçel ve Menemen Şube Başkanı Serkan Onur da eşlik etti.