Kurumsal Haberler

3CX’in Platin İş Ortağı Bilişim Bilgisayar ile Kızılay Arasında İş Birliği

03/08/2022 PAYLAŞ:   

Yaklaşık 12 bin çalışanı ile iç paydaşları arasındaki iletişimin kesintisiz olmasını amaçlayan Kızılay, ödül sahibi iş iletişimleri çözümünün geliştiricisi 3CX Sponsorluğunda, 3CX’in Platin İş Ortağı Bilişim Bilgisayar LTD ŞTİ ile bir iş birliğinin altına imza attı. İş birliği kapsamında yazılım telefonu sisteminin kurum bünyesinde kullanımına geçildi ve yaygınlaştırma çalışmaları devam etmektedir.
 
Türk Kızılay, eski PBX’lerinin sınırlandırmaları sebebiyle Türkiye ve dünya geneline yayılmış personel ağı ve iş gücüyle ulusal ve küresel ölçekte çeşitli faaliyetler yürüten en büyük insani yardım ağının bir parçası olarak yaklaşık 12 bin çalışanı ile iç paydaşları arasında sorunsuz bir iletişim kurabilmek için Windows tabanlı 3CX IP telefon sistemine geçiş yaptı.
 
Fizibilite çalışmalarında hem 3CX'in sağladığı ayırt edici özellikleri hem güvenirlik, verimlilik, mobilite ve ölçeklendirebilirlik fonksiyonları hem de 3CX’in Türk Kızılay ailesine sağlamış olduğu sponsorluk desteği bu geçişin diğer önemli nedenleri arasında yer alıyor .
 
Yazılımın ofis numaralarının her yerden ofiste gibi entegre kullanılabilmesi özelliği sayesinde paydaşlarıyla sorunsuz bir iletişim kuran Türk Kızılay, bu sayede çalışanlarının verimliliğini ve motivasyonunu da arttırmayı amaçlıyor.
 
3CX çözümünün güvenilir ve kesintisiz bir iletişim akışı sürdürmeye nasıl yardımcı olduğunu gerçekleştirilen vaka çalışmasından öğrenebilirsiniz.
 
Bağlantılar:

3CX