Ağrı Şubesi’nden İki Yeni Özel Eğitim Sınıfı

06/01/2020 PAYLAŞ:   

Özel eğitime ihtiyaç duyan öğrenciler için açtığı özel eğitim sınıflarına yenilerini ekleyen Türk Kızılay Ağrı Şubesi yapımı tamamlanan sınıfların açılışını gerçekleştirdi.
 
Şeref Saraçoğlu İlkokulu ve İpekyolu Ortaokulunda yapımı tamamlanan özel eğitim sınıfları için açılış programı düzenleyen Türk Kızılay Ağrı Şubesi daha önce de Hamur İlçesinde açmış oldukları özel eğitim sınıflarıyla Ağrı'da toplamda 4 tane Özel Eğitim Sınıfı açmış oldu. Türk Kızılay Ağrı Şube Başkanı Orhan Tatlı ile Türk Kızılay Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Özer’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen özel eğitim sınıfı açılışına Ağrı Vali Yardımcısı Yusuf Cıbır, Ağrı Belediye Başkanı Savcı Sayan, Hamur Belediye Başkanı Cezmi Ergül, Tutak Belediye Başkanı Bülent Duru, İl Milli Eğitim Müdürü Mehmet Faruk Tekin de eşlik etti.
 
Türk Kızılay'ın Ağrı'da çok güzel işlere imza attığını belirten Belediye Başkanı Sayan, “Buradaki Kızılay şubesinin çalışma hızına yetişemiyorum. Her yerdeler. Biz belediye olarak onlardan faydalanıyoruz. Ağrı'daki Kızılay Şubesinin yapmış olduğu çalışmalar herkese hem örnek oluyor hem de büyük bir katkı sağlıyor”  dedi. Açılış sonrası öğrencilerle bir araya gelen heyet, sohbet edip çeşitli hediyeler verdi.