Yeni Evli Çiftten Sarıyer Şubesi’ne Anlamlı Bağış

08/09/2020 PAYLAŞ:   

5 Eylül günü dünya evine giren Bahanur ve Kadir Vergili çifti, davetliler için nikâh şekeri dağıtmak yerine Türk Kızılay Sarıyer Şubesi’ne nakdi bağışta bulunarak ihtiyaç sahiplerine destek oldu.
 
Ayrım gözetmeksizin maddi ve manevi anlamda tüm ihtiyaç sahiplerinin yanında olan Türk Kızılay, hayırsever bağışçılarının da desteğiyle muhtaç vatandaşlara yardımcı olmaya devam ediyor. Türk Kızılay Sarıyer Şubesi’ne yapılan bağış ise bir hayırseverlik örneğini gözler önüne serdi.
 
5 Eylül Cumartesi günü dünya evine giren Bahanur ve Kadir Vergili çifti aralarında Kızılay Sarıyer Şube Başkanlığı’nın da bulunduğu davetlilere nikâh şekeri dağıtmak yerine ayırdıkları 1750 TL tutarındaki nakdi bağışı Kızılay’a vererek bir vefa örneği sergiledi. Gelin ve damadın bu anlamlı davranışı sonrası düğüne katılan davetlilere Kızılay rozeti ve yeni evli çifte de teşekkür belgesi takdim eden Türk Kızılay Sarıyer Şube Başkanı Fatih Türk, “İhtiyaç sahiplerini düşünerek bu anlamlı bağışta bulunan çiftimize teşekkürlerimi sunuyor ve onlara bir ömür mutluluklar diliyorum” şeklinde konuştu.