İstanbul Büyükşehir Şubesi Projelerini Açıkladı

25/09/2020 PAYLAŞ:   

Geçtiğimiz aylarda yeniden yapılanarak teşkilatını güçlendiren Türk Kızılay İstanbul Büyükşehir Şubesi, Tanışma ve 2020-2023 Proje Tanıtım Toplantısı’nı Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirdi.
 
İstanbul’da 39 ilçedeki şubelerini koordine etmek amacıyla organizasyon yapısını reforme ederek teşkilatlarını güçlendiren Türk Kızılay İstanbul Büyükşehir Şubesi, Tanışma ve 2020-2023 Proje Tanıtım Toplantısı’nı Üsküdar’da bulunan Cemile Sultan Korusu’nda gerçekleştirdi.
 
2020-2023 yılları için planlanan projelere ilişkin açıklamalarda bulunan Türk Kızılay İstanbul Büyükşehir Şube Başkanı Kadem Ekşi, “Kızılay İstanbul afetlere dirençli kentler vizyonu ile afet zararlarının azaltılması ve deprem risklerinin bertaraf edilmesi için çalışıyor. Şehrimizde kriz yönetiminden risk yönetimine doğru geçiş için güvenli yaşam eğitimlerini 39 ilçemizde başlatacağız” şeklinde konuştu. Tanışma ve Proje Tanıtım Toplantısı’nda Türk Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç, Genel Sekreter Yardımcısı Murat Ellialtı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan da yer aldı.