Sındırgı Belediye Personelinden Duygulandıran Davranış

08/06/2021 PAYLAŞ:   

İhtiyacı olana milletin merhamet elini uzatan Kızılay’a bir destek de Sındırgı Belediyesi personelinden geldi. Fikir birliğine varan Sındırgı Belediyesi personeli, Başkan Yavaş’a doğum günü hediyesi olarak Kızılay’ın Filistin kampanyasına yaptıkları bağışın makbuzunu verdi.
 
Balıkesir’in Sındırgı Belediyesi personeli Belediye Başkanı Ekrem Yavaş’ın doğum gününü örnek teşkil eden bir davranışla kutladı. Meclis toplantısı sonrasında belediye personeli ve meclis üyeleri Başkan Yavaş’ın doğum gününü kutlayarak doğum günü anısına Kızılay’a yatırılan makbuzu çerçeveletip kendisine hediye etti. Bir hediyeden ziyade anlam taşımasını istediklerini belirten Sındırgı Belediyesi personelleri aralarında topladıkları parayı Filistin’e destek amacıyla Kızılay Sındırgı Şubesi’ne bağışladı.
 
Personelin duyarlı davranışının herkese örnek olması gerektiğini belirten Başkan Yavaş “Bu yıl sanki diğer yıllara göre daha duygulu anlar yaşadım. Özellikle belediye personelim ve meclis üyelerimizin duyarlı davranışı beni çok duygulandırdı. İhtiyacı olan bir kesime bu şekilde bir yardımın yapılması da en büyük hediye. Kendilerine teşekkür ediyorum, Rabbim birliğimizi daim etsin” dedi.