Genel Başkan Vekili Dr. Naci Yorulmaz’a Şube Başkanından Ziyaret

23/07/2020 PAYLAŞ:   

Şube faaliyetlerine ilişkin görüşmelerine devam eden Türk Kızılay Genel Başkan Vekili Dr. Naci Yorulmaz, Keçiören Şube Başkanı ve Milli Eğitim Bakanlığı Eski Müsteşar Yardımcısı Muhterem Kurt ile Şube Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Karaman’ı makamında ağırladı.
 
Kızılay’ın Türkiye genelinde yürüttüğü etkinlik ve kampanyaların il ve ilçelerdeki kolu olan Şube ve Temsilciliklerin faaliyetlerine ilişkin görüşmelerine devam eden Türk Kızılay Genel Başkan Vekili Dr. Naci Yorulmaz, Keçiören Şube Başkanı ve Milli Eğitim Bakanlığı Eski Müsteşar Yardımcısı Muhterem Kurt ile Keçiören Şubesi Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Karaman’ı makamında ağırladı.
 
Ziyaret kapsamında Şube Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi ile sosyal yardım faaliyetleri, Kurban etkinlikleri ve bağış kampanyalarına ilişkin istişarelerde bulunan Genel Başkan Vekili Dr. Naci Yorulmaz, “Türk Kızılay Keçiören Şube Başkanımız, Milli Eğitim Bakanlığı Eski Müsteşar Yardımcısı Muhterem Kurt Bey ve Şube Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Karaman Bey’e ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.