Genel Sekreter Yardımcısı Ellialtı’dan Ağadere’ye Ziyaret

04/08/2020 PAYLAŞ:   

152. kuruluş yıl dönümünde Çanakkale’de açtığı Ağadere Müzesi ile şehitlerimize vefa örneği sergileyen Kızılay, müze içerisinde programlar düzenlemeye devam ediyor. Türk Kızılay Genel Sekreter Yardımcısı Murat Ellialtı, program kapsamında Ağadere Müzesi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi.
 
11 Haziran Kuruluş Yıl Dönümü etkinlikleri kapsamında Çanakkale’nin Ağadere bölgesinde şehitlerimizin anısına müze açılışı gerçekleştiren Türk Kızılay, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor.
 
Kurban bayramı sonrası düzenlenen etkinlik kapsamında bölgeye bir ziyaret gerçekleştiren Türk Kızılay Genel Sekreter Yardımcısı Murat Ellialtı, Kızılay Ağadere Müzesi tanıtımı ve farkındalık artırma programına katıldı. Program sırasında Genel Sekreter Yardımcısı Ellialtı’ya Çanakkale Valisi İlhami Aktaş,  Alan Başkanı İsmail Kaşdemir, İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, İl Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz, Eceabat Kaymakamı Hasan Ongu, Eceabat Müftüsü, Çanakkaleli İş Adamları, Şehit Aileleri Dernekleri, Alan Kılavuzları Dernekleri, Kilitbahir Muhtarı, İl ve İlçe Jandarma Komutanları ve çok sayıda kurum ve kuruluşun temsilcileri eşlik etti.