Katar Kızılayı’ndan Türk Kızılay’a Önemli Ziyaret

04/09/2020 PAYLAŞ:   

Katar Kızılayı Genel Sekreteri Ali Ben-Hassan Al Hammadi ve Uluslararası İlişkiler ve İnsani Yardım Müdürü Fawzi Oussedik, Türk Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan’ı makamında ziyaret etti. Heyet, ziyaretin ardından Ankara Toplum Merkezi’ndeki çalışmaları takip etti.
 
Türk Kızılay bir taraftan paydaşlarıyla koordineli şekilde çalışmalarını yürütürken diğer taraftan dünyanın farklı coğrafyalarında bulunan Kızılay ekipleriyle de ortak faaliyetler ve işbirlikleri yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda Katar Kızılayı’ndan Türk Kızılay’a önemli bir ziyaret gerçekleşti. Katar Kızılayı Genel Sekreteri Ali Ben-Hassan Al Hammadi ile Uluslararası İlişkiler ve İnsani Yardım Müdürü Fawzi Oussedik’ten oluşan üst düzey heyet, Türk Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan’ı makamında ziyaret etti.
 
Uluslararası işbirlikleri ve çalışmalar konusunda görüşen heyet, ziyaretin ardından çalışmaları yakından incelemek amacıyla Türk Kızılay Ankara Toplum Merkezi’ne hareket etti. Ankara Toplum Merkezi görevlilerinden bilgi alan heyet, faaliyetlerinden ötürü Türk Kızılay’a tebriklerini iletti.