İçişleri Bakanı Soylu’dan Kızılay’a Teşekkür

18/11/2020 PAYLAŞ:   

İzmir’de meydana gelen şiddetli depremin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu başkanlığında düzenlenen ve Türk Kızılay Afet Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Özer’in de katıldığı Afet Koordinasyon Toplantısı’nda Bakan Soylu’dan Kızılay’a destek geldi.
 
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İzmir’de 116 vatandaşımızın hayatını kaybetmesine sebep olan 6.6 büyüklüğündeki depremin ardından bölgede Afet Koordinasyon Toplantısı düzenleyerek sahada yardım çalışmalarına devam eden ekiplerle bir araya geldi. Toplantıya Türk Kızılay Afet Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Özer de katıldı. Depremzedeler için yürütülen yardım faaliyetleri hakkında bilgi alan İçişleri Bakanı Soylu, bölgede incelemelerde bulundu.
 
Afet Koordinasyon Toplantısı’nın ardından İzmir Aşıkveysel Çadırkenti’nde çalışan Kızılay personeli ve gönüllülerini ziyaret ederek yardım çalışmalarını yakından takip eden Bakan Soylu, Kızılay Afet Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı İbrahim Özer’e çalışmalarımızdan ötürü teşekkürlerini iletti.