Genel Sekreter Can Ilgaz Şubesi’nin Açılışını Yaptı

07/04/2021 PAYLAŞ:   

Şubelerin faaliyetlerini yakından takip eden Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can, bir yandan Ilgaz Şubesi’nin açılışını yaparken diğer yandan da yerel yönetimler ve şube başkanlarıyla fikir alışverişinde bulundu.
 
Kızılay’ın yardım ağına katılan Çankırı Ilgaz Şubesi’nin açılışını yapan Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can’a Ilgaz Kaymakamı Osman Uğurlu, Ilgaz Belediye Başkanı Mehmet Öztürk, Kızılay Çankırı Şube Başkanı Ahmet Ulusoy ve Ilgaz Şube Başkanı Koray Karakaya eşlik etti. Genel Sekreter Can ve beraberindeki Kızılay heyeti, Çerkeş Belediye Başkanı Hasan Sopacı'yı da ziyaret ederek Kızılay’ın yardım faaliyetleriyle ilgili görüş alışverişinde bulundu.
 
Çankırı’daki programı sonrasında Ankara’ya dönen Can, kendisini ziyaret eden Konya Şubesi Başkanı Hüseyin Üzülmez’le bir araya gelerek şube yardım faaliyetlerini dinledi ve önerilerini paylaştı. Denetim Kurulu Üyesi ve Altındağ Şubesi Başkanı Şükrü Can’la da görüşen Genel Sekreter Can daha sonra ise Teftiş Kurulu Başkanı Muharrem Kırcı ve Hukuk Müşaviri Ahmet Karakaya ile bir araya geldi.