Yönetim Kurulu Üyesi Saygılı Şubelerle Bir Araya Geldi

08/04/2021 PAYLAŞ:   

Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı, Hatay, İskenderun ve Yayladağı Şube Başkanlarıyla birlikte 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Alparslan Kılınç'ı ziyaret etti. Ardından Adana, Seyhan, Yüreğir, Sarıçam ve Çukurova Şube Başkanlarıyla Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirdi.
 
Kızılay Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı, Hatay, İskenderun ve Yayladağı Şube Başkanları ile birlikte 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Alparslan Kılınç'ı ziyaret ederek kan bağışına verdikleri destekten dolayı Kızılay Genel Merkezi adına bir madalya takdim etti.
 
Daha sonra Adana Şube Başkanı Ahmet Çolak ve Seyhan, Yüreğir, Sarıçam, Çukurova Şube Başkanları ile bir araya gelen YK Üyesi Saygılı, Ramazan ayında gerçekleştirilecek faaliyetlerle ilgili Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirdi. Toplantının ardından muhtarlarla birlikte başlatılan "Mahalleler Yarışıyor" kan bağış kampanyası kapsamında YK Üyesi Saygılı, Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin'e kan bağışı desteklerinden dolayı teşekkür etti.