Kızılay Yöneticileri Önemli Görüşmeler Gerçekleştirdi

02/09/2021 PAYLAŞ:   

Kızılay Genel Başkanı Kınık ve Genel Sekreter Can İstanbul’da gerçekleştirilen il koordinasyon toplantısına katıldı. Genel Müdür Altan ve Genel Müdür Yardımcısı Küçük ise For Children Smile Derneği’nin İsviçre’deki ofisine bir ziyarette bulundu.
 
Kızılay yöneticileri önemli görüşme ve toplantıların gerçekleştirildiği bir haftayı daha geride bıraktı. Genel Başkan Dr. Kerem Kınık ve Genel Sekreter Hüseyin Can, İstanbul Cemile Sultan Korusu’nda düzenlenen il koordinasyon toplantısına katıldı. Genel Başkan Kınık’ın çevrim içi olarak katıldığı toplantıda Kızılay İstanbul Büyükşehir Şube Başkanı Kadem Ekşi ve İlçe Şube Başkanlarıyla birlikte şubelerin faaliyetleri ele alındı.
 
Birkaç gündür İsviçre’nin Cenevre şehrinde temaslarda bulunan Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan ve Genel Müdür Yardımcısı Alper Küçük ise, Kızılay’ın dünyanın farklı ülkelerinde çocuklar ve ihtiyaç sahipleri için ortak projeler yürüttüğü paydaşı For Children Smile Derneği’nin İsviçre’deki ofisini ziyaret ederek mevcut ve gelecek iş birliklerini değerlendirdi.