Kızılay Yöneticileri Paydaşlarla Bir Araya Geldi

09/09/2021 PAYLAŞ:   

Paydaşlarıyla birlikte insani yardım çalışmalarını genişleten Kızılay, uluslararası ve ulusal alandaki faaliyetlerine yönelik de görüşmelerde bulunuyor. Kızılay Genel Başkanı ve IFRC Başkan Yardımcısı Dr. Kerem Kınık Kamerun’daki toplantıda ulusal dernek başkanlarına hitap ederken Genel Sekreter Hüseyin Can ile Denetim Kurulu Üyesi Şükrü Can ise şube başkanlarıyla görüştü. Genel Müdür Dr. İbrahim Altan da Türkiye Veteriner Hekimleri Birliği heyetiyle bir araya geldi.
 
Kızılay Genel Başkanı ve IFRC Başkan Yardımcısı Dr. Kerem Kınık, Orta Afrika Ulusal Kızılhaç Dernekleri Koordinasyon Toplantısı’nın (COSNAC) Kamerun’un Douala şehrinde düzenlenen birleşimine katıldı. Genel Başkan Kınık, gündeminde göç, iklim değişikliği, ruh sağlığı ve koruma hususları olan toplantıda ulusal dernek başkanlarına hitap etti.
 
Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can ile Denetim Kurulu Üyesi Şükrü Can da Genel Merkeze gelen Kırklareli Şubesi Başkanı Volkan Göç’le yerelde yürütülen çalışmaları değerlendirdi.
Türkiye Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi Başkanı Ali Eroğlu ile İkinci Başkanı Muhlis Atay da Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan'ı Genel Merkezde ziyaret etti. Genel Müdür Altan da heyete Kızılay’ın güncel çalışmalarından bilgiler aktardı.