Kızılay Yöneticileri Doğu İlleri Ziyaretini Tamamladı

04/10/2021 PAYLAŞ:   

 
Şube ziyaretlerine hız kesmeden devam eden Kızılay yöneticileri bu kez de Doğu illerine bir ziyaret gerçekleştirdi. Elazığ, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Siirt, Şırnak, Hakkari ve Van’ı ziyaret eden Genel Başkan Dr. Kerem Kınık’a Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Koç, Genel Müdür Dr. İbrahim Altan ve Genç Kızılay Başkanı Emre Koç eşlik etti.
 
Türkiye’nin farklı bölgelerinde ziyaretlerini dürdüren Kızılay yöneticileri bu kez de Doğu illerine bir çıkarma yaptı. Elazığ, Tunceli, Bingöl, Muş, Bitlis, Siirt, Şırnak, Hakkari ve Van’a giden Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, yerel yönetimler, şube başkanları, Kızılay personelleri, genç ve kadın gönüllüleri ziyaret ederek faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Genel Başkan Kınık’a tüm ziyaretler boyunca Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç, Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Koç, Genel Müdür Dr. İbrahim Altan ve Genç Kızılay Başkanı Emre Koç eşlik etti.
 
Kızılay’dan AFAD’a Dayanışma Ziyareti
 
Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Genel Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı Turunç ve Genel Müdür Dr. İbrahim Altan ile birlikte AFAD Başkanı Vali Yunus Sezer’i makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu ve kurumlar arası dayanışma mesajı verdi.
 
Genel Sekreter Can, Sancaktepe’de Ziyaretlerde Bulundu
 
Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can, İstanbul Sancaktepe’de bir dizi ziyaret gerçekleştirdi. İlk olarak şube yöneticileri ile bir toplantı yapan Genel Sekreter Can, faaliyetler hakkında bilgi aldı. Ardından Sancaktepe Toplum Merkezi’ne giderek personelle bir araya gelen Can, Sancaktepe Belediye Başkanı Şeyma Döğücü ile istişarede bulundu. Ataşehir Şube Başkanı Talha Keleş ile Kızılay’a arazi bağışında bulunan bağışçıyı da ziyaret eden Genel Sekreter Can, bağışçıya teşekkürlerini iletti.
 
Gönüllü İlk Yardım Eğitmeni Mobilizasyonu Projesi Eğitimi Gerçekleştirildi
 
Kızılay, Hedef 2030 Stratejik Planı çerçevesinde çeşitli eğitimler düzenlemeye devam ediyor. Gönüllü İlk Yardım Eğitmeni Mobilizasyonu Projesi kapsamında düzenlenen eğitim, 16 ilden 27 katılımcı ile gerçekleştirildi. Eğitime Kızılay Genel Müdür Yardımcısı Ekrem Şahin de katıldı.