Kızılay Yöneticileri Önemli İstişarelerde Bulundu

11/10/2021 PAYLAŞ:   

Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık görüşme ve toplantılar gerçekleştirirken Genel Sekreter Hüseyin Can, Yönetim Kurulu Üyeleri Ercan Tan, Fatma Meriç Yılmaz ve Ramazan Saygılı, Denetim Kurulu Üyesi Şükrü Can, Genel Müdür Dr. İbrahim Altan ve Yönetişim Ofisi Başkanı Şemsi Kamile Canbay ise önemli ziyaretlerde bulundu.
 
Kızılay yöneticileri önemli temaslarda bulunmaya devam ediyor. Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Cumhurbaşkanı Yardımcsı Fuat Oktay ile istişarede bulundu ve İstanbul’da Yatırım Grubu Pazarlama Sinerji Toplantısına katıldı.
 
Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can; Evrensel İnsani Yardım ve Kalkındırma Derneği üyeleri, Kızılay Ağrı Şube Başkanı Orhan Tatlı ve Türkiye Karadenizliler Dernekleri Federasyonu Genel Başkanı Ali Aydın, İstanbul Ziraat Odaları Başkanı Ömer Demir ve İstanbul Balıkesirliler Derneği Başkanı İsmail Yaşar ile Kızılay’ın İstanbul Çalışma Ofisinde bir araya geldi. Ardından Kızılay Denetim Kurulu Üyesi Şükrü Can ile birlikte Ankara ve Altındağ şubelerinin iş birliğinde okullarda öğrencilere aşure ikramında bulundu.
 
Öte yandan Yönetim Kurulu Üyesi Ercan Tan, Müge Anlı ve Dostları'nın bağışlarıyla Samsun'da yapılacak olan Aşevi için Kızılay Samsun Şube Başkanı Ahmet Ali Bulut ile birlikte Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı ve Büyükşehir Belediye Genel Sekreteri İlhan Bayram’ı makamında ziyaret etti.
 
Kızılay Kadın Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Fatma Meriç Yılmaz, Kızılay İstanbul Kadın Teşkilatı yöneticilerini Ankara’daki Genel Merkezde misafir etti.
 
Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Saygılı, Kızılay Genel Müdürü Dr. İbrahim Altan ve Adana Şube Başkanı Halil Ahmet Çolak ise Abdioğulları Plastik ve Ambalaj Sanayi A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Bekir Sütçü, Çetinkaya Mağazaları kurucusu İş Adamı Niyazi Çetinkaya ve Adana Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Zeki Kıvanç’ı ziyaret etti ve Adana Şube ve Temsilcilikleriyle bir araya gelerek istişare toplantısı gerçekleştirdi. Genel Müdür Altan ayrıca Kızılay Van Gevaş Temsilciliğini ziyaret ederek ilçedeki faaliyetlerle ilgili bilgi aldı. Kuzey Makedonya Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakan Yardımcısı Enver Hüseyin’i Kızılay’ın Ankara’daki Genel Merkezinde ağırladıktan sonra TRT Genel Müdürü Mehmet Zahid Sobacı’yı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti ve iki kurum arasındaki olası iş birlikleri hakkında fikir alışverişinde bulundu.