• video
 • video
  Yemenli çocuklar savaş sebebiyle beslenemiyor, susuzluk ve tıbbi malzeme yokluğundan ölüyor. Türk Kızılay’a yapacağınız bağışlarla, Yemen’e umut olun.
  #KızılayYemende
 • video
  İyilik Yolunda
  Bize Destek Olun!
  150 yıldır halkımızdan aldığımız güçle ülkemizde ve dünyanın farklı coğrafyalarındaki ihtiyaç sahiplerine ulaşıyoruz. Kızılay’a bağış yap, bu iyilik kervanına sen de katıl.
  #Yardımsevenol
 • Sanat ve insanî yardım
  “Hilâl-i Ahmer Koleksiyonu”
  ile bir araya geliyor.
  #hilaliahmerkoleksiyonu #kizilay150yasinda

Haberler


Mozambik, Zimbabwe ve Malawi’de Çalışmalar Hızlandı

​Güney Afrika ülkeleri Mozambik, Zimbabwe ve Malawi’de yüzlerce can alan, yüzbinlerce insanı evsiz bırakan IDAI Kasırgasının ardından Türk Kızılay, üç ülkeye de uzman ekiplerini gönderdi.

Detaylar

Acıpayam'da Yaralar Sarılıyor

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde meydana gelen depremin yaralarını sarmak için çalışmalarını sürdüren Türk Kızılay, mobil mutfak aracıyla üç öğün yemek dağıtıyor.

Detaylar

Ülkesinde Göçmen Olan Yemen Halkına Kızılay Sahip Çıkıyor

Türk Kızılay, Yemen’de, çatışmalardan kaçarak Marib ve Cevf şehirlerine sığınan ihtiyaç sahiplerine gıda malzemesi yardımında bulundu.

Detaylar

Gurbetçilerden Yemen'e 4 Milyon 100 Bin Lira Bağış

​Uluslararası Demokratlar Birliğince toplanan 4 milyon 100 bin Lira, açlık ve sefaletin hüküm sürdüğü Yemen'e ulaştırılmak üzere Türk Kızılay'a teslim edildi.

Detaylar

Kızılay Uzman Ekibi Afetin Vurduğu Mozambik’e Ulaştı

Türk halkının yardımlarını bölgeye ulaştırmak için harekete geçen Türk Kızılay’ın uzman ekipleri Mozambik’in başkenti Maputo’ya ulaştı.

Detaylar

Denizli’deki Depremzedelerin İhtiyaçları Karşılanıyor

​Denizli’nin Acıpayam ilçesinde meydana depremin ardından harekete geçen ve bölgedeki çalışmalarına başlayan Türk Kızılay, depremzedelerin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Detaylar

KIZILAY MOBİL BAĞIŞ UYGULAMASI


HIZLI ve GÜVENLİ BAĞIŞ
Bir çok kategoride bağış seçenekleri sunan uygulama ile insani yardımlarınızı gerçekleştirebilir, Kızılay’ın çalışmalarına destek olabilirsiniz.

Kurumsal Haberler

Kızılay’dan Bağışçılarına Vefa

Kızılay’dan Bağışçılarına Vefa

İnsani yardım faaliyetlerinde bağışçılarından aldığı güçle hareket eden Türk Kızılay, desteğini esirgemeyen hayırsever bağışçılarıyla Ankara’da bir araya geldi.

Detaylar
Minik Öğrencilerden Kan Bağışına Destek

Minik Öğrencilerden Kan Bağışına Destek

İncek Mahallesi’ndeki Meraklı Kedi İlkokulu’nun minik öğrencileri, Kızılay’ın kan bağışı çalışmalarına destek oldu.

Detaylar

Şubelerden Haberler

Zonguldak Şubesi Minik Öğrencileri Sevindirdi

Zonguldak Şubesi Minik Öğrencileri Sevindirdi

Türk Kızılay Zonguldak Şubesi ve Bülent Ecevit Üniversitesi Kızılay Öğrenci Topluluğu, burada öğrenim gören minikleri hediyelerle sevindirdi.

Detaylar
Sivas Şubeden 500 Göçmen Aileye Yardım

Sivas Şubeden 500 Göçmen Aileye Yardım

Sivas Kızılay Afet Yönetim ve Lojistik Merkezine gönderilen yatak, battaniye ve hijyen malzemelerin ihtiyaç sahibi ailelere teslimine başlandı.

Detaylar
Menteşe Şubesi'nden Giyim Yardımı

Menteşe Şubesi'nden Giyim Yardımı

​Türk Kızılay Menteşe Şubesi, Muğla’daki ceza infaz kurumunda bulunan 20 tutuklu ile hükümlüye kıyafet ve ayakkabı yardımı yaptı.

Detaylar