Bağış Yöntemleri

3965 Düzenli SMS Bağışı

DÜZENLİ SMS BAĞIŞI

Türk Kızılay, 1868 yılından bu yana hayırsever halkımızdan aldığı güç ile ülkemizde ve dünyada insan ıstırabını dindirmek, insan onurunu korumak için çalışmaktadır.
Yürütülmekte olan insani yardım çalışmalarına yıl boyunca destek olmak için Türk Telekom operatörlerine bağlı tüm hatlardan SMS bağışı yapabilirsiniz.
 

Türk Telekom abonesi iseniz, DÜZENLİ AŞEVİ yazıp 3965'e SMS göndererek her ay 20 ₺ tutarında düzenli bağış yapabilirsiniz.

 

Türk Telekom abonesi iseniz, DÜZENLİ KIZILAY yazıp 3965'e SMS göndererek her ay 20 ₺ tutarında düzenli bağış yapabilirsiniz.

 

Türk Telekom abonesi iseniz, DÜZENLİ ÇADIR yazıp 3965'e SMS göndererek her ay 20 ₺ tutarında düzenli bağış yapabilirsiniz.

 

Türk Telekom abonesi iseniz, DÜZENLİ EĞİTİM yazıp 3965'e SMS göndererek her ay 20 ₺ tutarında düzenli bağış yapabilirsiniz.

 

Türk Telekom abonesi iseniz, DÜZENLİ SAĞLIK yazıp 3965'e SMS göndererek her ay 20 ₺ tutarında düzenli bağış yapabilirsiniz.

 

Türk Telekom abonesi iseniz, DÜZENLİ SEVGİ yazıp 3965'e SMS göndererek her ay 20 ₺ tutarında düzenli bağış yapabilirsiniz.

 

Türk Telekom abonesi iseniz, DÜZENLİ KUYU yazıp 3965'e SMS göndererek her ay 20 ₺ tutarında düzenli bağış yapabilirsiniz.

 
PAYLAŞ: