Bağış Yöntemleri

İnternetten Online ve Düzenli Bağış

İnternet üzerinden bağışlarınızı, kurumsal bağış sitesinden veya bankaların internet şubelerinden gerçekleştirebilirsiniz.

http://www.kizilay.org.tr/Bagis/ ile:
Bağışlarınızı dilediğiniz proje ve/veya kampanya için Türk Kızılay’ın kurumsal bağış sitesinden 3D Sistemi  ile güvenli bir şekilde dilediğiniz zaman gerçekleştirebilirsiniz. 
 
3D Secure,internet üzerinden yapılan işlemlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir. İnternetten yapılan işlemlerin  şifreyle kredi kartı onaylama işlemi olarak da bilinir. Visa Kredi Kartı için kullanılan uygulamasına “Verified by Visa”, MasterCard için olanına ise “SecureCode” adı verilir.

Bu yöntemle yapılan alışverişin geçerli sayılabilmesi için; kart sahibinin yapılan işlemi, kendine verilen özel bir şifreyle onaylaması gerekir. Türk Kızılayı’na yapacağınız  bağışlarda, kredi kartınızın bağlı olduğu banka bu sistemi destekliyorsa 3D Secure’la ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bankaların İnternet Şubeleri ile:
internet Bankacılığında bağış ödeme menüsü olan Bankalardan  da Türk Kızılay'ı seçerek, bağışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

PAYLAŞ: