Özel Gün Bağışları

Özel Gün Bağışları
 

MUTLU ET KIZILAY

Sizin için “Özel Bir Gün”ün başkaları için de Özel olmasını ister misiniz?

Düğün, doğum günü, evlilik yıldönümü, yeni yıl kutlamaları, terfi tebriği…vb özel günlerinizde hediye almak ve hediye vermek hem sizi hem de yakınlarını mutlu ederdi değil mi?

Türk Kızılay insan ızdırabını hafifletme sorumluluğuna, özel günlerinde insanları mutlu etme sorumluluğunu da ekliyor. Seçeceğiniz özel gün ürünlerini bağış karşılığı sevdiklerinize göndererek, o güne farklı bir anlam ve değer yükleyebilirsiniz.

Süreçle ilgili aklınıza takılan soruları cevaplamak için aşağıda “Sıkça Sorulan Sorular” bölümü size yardımcı olabilir. Eğer sorunuzun cevabını aşağıda göremiyorsanız, mesai saatleri (08:00-17:00) içerisinde mutlu@kizilay.org.tr adresinden veya 0312 430 23 00 / 1477 numarasından bize ulaşabilir, mesai saatleri dışında ise 168 çağrı merkezi aracılığıyla konu ile ilgili bilgi alabilirsiniz.
 
 

ÜRÜN KATEGORİLERİ

 


Özel Gün Bağışları Nasıl Yapılır

Sık Sorulan Sorular

Bu sayfada yer alan “TALEP FORMU”ndan özel gün ürünlerinden istediğinizi seçip, siparişinizi oluşturabilirsiniz. Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra siparişinizin hazırlık süreci hızlıca başlatılacaktır. Formdaki açıklama kısmına, seçtiğiniz ürünün hazırlanacağı organizasyona göre, ürünün üzerine yazılması gereken İsim, Soyisim, Tarih, Adres, Saat gibi bilgilerin yazılması gerekmektedir.

Sayfada bulunan form üzerinden istediğiniz ürün tipini ve adedini belirleyebilirsiniz.

Evet, son onay için tarafınıza e-mail gönderilmektedir.

Hayır. Kargo tarafınıza ücretsiz olarak iletilmektedir.

Evet. Her ürün için alt limit vardır.

Evet. Sertifikalar e-sertifika ya da matbu olarak gönderilebilir. Bu suretle acil ve çok hızlı tebriklerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz.

Üzgünüz, sadece isimler ve organizasyon tarihleri ile ilgili düzenleme yapılabilir.