Eğitim Yardımları

Eğitim Genel Bağışı

KIZILAY EĞİTİM YARDIMLARI

​Dünyayı değiştirmek için kullanabilecek en güçlü araç eğitimdir.

Türk Kızılay, başta Milli Eğitim Bakanlığımız olmak üzere farklı paydaşlar ile eğitimi destekleyen iş birlikleri kurmakta; bağışlarınızı ülkemizin aydınlık geleceğine yönlendirmektedir.

Yarın yaşayacaklarımızdan bugün yaptıklarımız sorumludur inancıyla eğitimine destek verdiğimiz her birey, ülkemizin ve dünyanın geleceğini değiştirecek, hayatı daha da güzelleştirecektir. Unutulmamalıdır ki eğitime ve insana yapılan yatırım dünyadaki en anlamlı yatırımdır…

Eğitim yardımları ihtiyaç sahibi öğrencilere nakdî (burs) veya aynî (kırtasiye malzemeleri, okul tefrişatı-tadilatı, gıda, giyim malzemeleri vb.) olarak yapılmaktadır.

Eğitim için yaptığınız bağışlarınızla;

“Burs Destekleri” ile geleceğe yön verecek eğitimli nesillerin yetişmesine destek olmak ve ülkemizin nitelikli insan kaynağına olan ihtiyacının karşılanmasını sağlamak amacıyla ihtiyaç sahibi öğrencilere burs yardımı yapılmaktadır.

“Kırtasiye Seti Bağışı” ile temel ve ortaöğretimde öğrenim gören ihtiyaç sahibi yetim, öksüz, gazi ve şehit yakını öğrencilerin, eğitim kalitesini artırmaya yönelik temel eğitim materyalleri karşılanmaktadır.

“Benim Okulum Projesi’’ ile maddi imkânsızlıkları bulunan ve temel ihtiyaçları eksik olan köy okullarının fiziki ortamlarını düzeltmek ve eğitim ihtiyaçlarını karşılamakla birlikte, köy okulu öğrencilerine ayni ve nakdi yardımlarda bulunulmaktadır.

​“Özel Eğitim Sınıfları” ile, birçok konuda destek ve bakıma daha fazla ihtiyacı olan otizmli, down sendromlu veya zihinsel engeli bulunan özel çocuklarımıza destek olmak ve farkındalık yaratmak amacıyla eğitimleri için sevgi dolu “Özel Eğitim Sınıfları” açılmaktadır.

“Kolide Ne Var Projesi’’ ile Türkiye'nin dört bir yanındaki köy okullarında okuyan ihtiyaç sahibi çocuklarımızın eğitimlerine odaklanabilmelerini sağlamak amacıyla mont, bot, kazak, pantolon vb. ayni yardımlar ulaştırılmaktadır.

“Yayın Şartlı Bağış Projesi” ile 3-6 yaş arasındaki çocuklarımıza yardım etme alışkanlığı kazandırmak, gönüllülük, afetlere hazırlık ve güvenlik konularında bilinçlendirmek amacıyla eğitici materyaller üretilmektedir.

İhtiyaç sahibi öğrenciler için tüm GSM operatörleri üzerinden 2868'e “EĞİTİM” yazıp mesaj (SMS) göndererek (10₺) bağışta bulunabilirsiniz.

Kızılay’a Nasıl Bağış Yapabilir​siniz?

  • Bankalarda bulunan Türk Kızılay bağış tahsilât sistemi ve bağış hesaplarından (Banka Hesap Numaraları),
  • Türk Kızılay internet sitesi üzerinden Kredi Kartı kullanarak elektronik işlemle,
  • 168 Türk Kızılay ücretsiz danışma ve bağış hattından,
  • Tüm PTT İşlem Merkezlerinin 2868 numaralı Türk Kızılay Posta Çeki hesabından,
  • Ülke genelindeki tüm Kızılay şubelerinden bağış yapabilirsiniz.
#SensizOlmaz
; ;

Eğitim Genel Bağışı

BAĞIŞ TUTARI:

Türk Telekom abonesi iseniz, DÜZENLİ EĞİTİM yazıp 3965'e SMS göndererek her ay 10 ₺ tutarında düzenli bağış yapabilirsiniz. Detaylar için lütfen tıklayınız.

Varsa sizi yönlendiren şube ya da temsilcilik:

Düzenli Bağış Bilgileriniz?

Bu bölümde seçmiş olduğunuz bilgiler ile kampanyaya her ay düzenli bağış yapabilirsiniz.

20.8.2022

*Bağışta bulunmak istediğiniz tutar ..... ay boyunca, her ayın ..... günü kredi kartınızdan tahsil edilecektir..

BAĞIŞÇI BİLGİLERİNİZ:

İsterseniz giriş yapmadan da devam edebilirsiniz!

Bilgileriniz bizim için değerlidir. Lütfen tüm alanları eksiksiz doldurunuz. "*" ile işaretlenen alanlar zorunludur !Kredi/Banka Kartından Ödeme İşlemleri Formu

Banka sistemimiz 3D Secure ve 1024 bit SSL şifreleme ile güvenliğinizi sağlamaktadır.

Kartınızdan Çekilecek Tutar :0
Taksit sayısı seçimi kredi kartı numarası girildikten sonra yapılabilir. Taksit yapılabilmesi için kredi kartının Türkiye'den alınmış ve taksit özellikli olması gerekir. *Anlaşmalı Bankalar: Vakıfbank, Garanti, İş Bankası, Yapı Kredi, Akbank, Halkbank, Finansbank *
Diğer Ödeme Yöntemleri İşlemleri Formu

Banka sistemimiz 3D Secure ve 1024 bit SSL şifreleme ile güvenliğinizi sağlamaktadır.

Değerli bağışçımız, yurtdışından banka aracılığıyla Kurumumuza yapacağınız bağış işleminiz hafta içi ve bankanın mesai saatleri (Türkiye saati ile 09:00 -17:00) içerisinde olması gerekmektedir. Hafta sonu veya bankanın mesai saatleri dışında yapacağınız bağış işlemlerinde TL/EURO kur aralığının yüksek olmasından dolayı fark meydana gelmekte ve bu fark banka tarafından ödemenize yansıtılmaktadır.

Kartınızdan Çekilecek Tutar :0
BKM Express Ödeme İşlemleri Formu

Banka sistemimiz 3D Secure ve 1024 bit SSL şifreleme ile güvenliğinizi sağlamaktadır.

Kartınızdan Çekilecek Tutar : 0

BKM Express ile bağış Yapmak için aşağıdaki BKM logosuna tıklayınız.