KIZILAY İLETİŞİM

Bize Ulaşın


Adresimiz: Ataç-1 Sokak
No: 32 Yenişehir
06420 ANKARA / TÜRKİYE
Telefon: +90 312 584 18 68 Faks: +90 312 430 01 75 Çağrı Merkezi: 168 (Ücretsiz)


Bize, aşağıdaki X (@KizilayDestek) ve Whatsapp uygulama ikonlarına tıklayarak mesaj gönderebilir, bilgi alabilirsiniz.

Whatsappdan Mesaj Gönder

 


Kan Hizmetleri

Kan Hizmetleri ile ilgili bildirimleriniz Kızılay Kan Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından değerlendirilmektedir. http://www.kanver.org/BizeUlasin adresinden bildirimde bulunmanız halinde sizinle iletişime geçilecektir.

KEP Adresimiz

KEP resmi yazışmaların elektronik ortamda mevzuata uygun, uluslararası standartlarda ve teknik olarak güvenli bir şekilde yapılmasına imkan sağlayan bir sistemdir.
kizilay.genelmudurluk@hs01.kep.tr

Kızılay İletişim Formu

Türk Kızılay’a iletmek istediğiniz her türlü soru veya önerileriniz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz.
Size en doğru bilgileri verebilmemiz için iletişim formuna, telefonunuzu ve e-posta adresinizi eklemeniz önemlidir. * İşaretli alanların doldurulması zorunludur.
Türkiye Kızılay Derneği, işbu formda yer alan kişisel verilerinizi iletişim konusunun değerlendirilmesi, cevaplanması ve gerektiğinde sizinle iletişim kurmak amaçlarıyla 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu m 5/1 ve m. 5/2’de yer alan (a), (ç) ve (f) hükümleri çerçevesinde fiziksel ve elektronik ortamda işlemektedir. Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili Kanun’un 11. maddesinde yer alan bilgi edinme hakları ve detaylı bilgilere https://www.kizilay.org.tr adresinde yer alan Kişisel Verilerin İşlenmesi Hakkında Aydınlatma metninden ulaşabilirsiniz.